Dům v Melbourne

Nádherné cihlové zdi a terasa s okolím v předměstí v Melbourne. Nechte pohladit svou duši.

Tento architektonický počin dává zcela nový význam stylům z novodobé éry. Vymyslet takový dům je úkol, který vyžaduje pečlivé sloučení kontrastních textur, povrchů a designových prvků. Jeho „uhnízděný“ v klidné čtvrti Camberwell, předměstí Melbourne s výhledem na zelený park, celou jeho majestátnost ještě umocňuje.

Tento moderní dům dává pocit, že existuje ještě něco jiného než klasické sterilní prostředí. S nádhernými cihlovými zdmi, krásnými dřevěnými podlahami, stropními stěnami a působivými skleněnými stěnami od podlahy až ke stropu, které přinášejí venek dovnitř, je tady život směsicí různých textur v jejich nejlepším světle.

Společnost Camberwell House, postavená architekturou AM, vytvořila moderní reinterpretaci designu našeho století, a to i přesto, že zajistí, že vnější přírodní krajina zůstane vždy zachována.

Jedním z nejdůležitějších prvků interiéru, kterých si všimnete, je obytná plocha s rozlehlým prostorem. Způsob, jakým se jeho obrovská, dvojitá výška stává ohromujícím faktorem, který tvaruje dům, doslova bere dech.

S krásnou kuchyní, prostornou jídelní částí a dalšími veřejnými prostory, je tato část domu jasně a chytře oddělena od ložnic, dětských prostorů a dalších pokojů. Každé křídlo má svou vlastní identitu a přesto jsou spojeny nápadnými cihlovými stěnami a zářícím osvětlením. Dřevěné tabule, sloupky a povrchy dodávají teplo při vytváření přizpůsobivého životního prostředí. Nezapomenutelný výhled do parku venku je vyvážen potřebným soukromím. Nádherný dvůr a relaxační bazén doplňuje bydlení.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *