Dekorace na zeď v podobě samolepek oživí prostor hravě a zajímavě

Lámete si hlavu nad tím, jak oživit svůj pokoj, ložnici, kuchyň, obývací pokoj nebo pokoj svých dětí bez toho, aniž byste museli stěhovat nábytek a malovat? Víme, co by vám mohlo pomoci! Různé dekorace na zeď v podobě samolepek jsou řešením, které nevyžaduje složitou manipulaci a navíc si je můžete vybrat přesně podle svých potřeb a představ.

3dman_eu / Pixabay

Samolepky z výběru

Je jednoduché si najít stránku, kde se samolepky prodávají. Lze je sehnat i v různých obchodech. Co vás ale možná překvapí je výběr, kterým mnoho těchto prodejců disponuje! Často si můžete vybírat samolepky podle nejrůznějších kategorií. Pokoje tak můžete ozdobit siluetami pohádkových postav, zvířátky nebo jinými přírodními motivy.

Mezi samolepkami nechybí však ani texty. Může jít o úryvky písní, citáty, nebo jednoduše jen prostá slova jako „Domov“ nebo „Láska“. Tato slova mohou zpestřit zeď s fotografiemi, nebo mohou vyčnívat nad zrcadlem.

Personalizované samolepky

Pokud se vám nelíbí výběr jednoho prodejce, prozkoumejte sortiment dalších. Mnozí totiž nabízí personalizované samolepky, tedy takové, u nichž si zvolíte velikost, barvu, ale často do nich můžete doplnit konkrétní jméno, například u samolepek do dětských pokojů.

Výhodou těchto samolepek je hlavně to, že se přizpůsobí vašim potřebám, není tedy potřeba kvůli nim dělat větší prostor atp.

Jednoduchá manipulace

Manipulace se samolepkami nevyžaduje žádné profesionální zkušenosti. Na internetu je mnoho návodů, jak je na zeď aplikovat, ale samotné balení samolepek by mělo být výrobcem doplněno o takový návod, aby aplikaci zvládl opravdu každý.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *