balkonové zábradlí

Balkonové zábradlí a balkonové zástěny chrání Vaše soukromí

Stylová ochrana soukromí Vašeho balkonu nahradí klasická balkonová zábradlí s příčkami nebo drátosklem. Nemusíte zakrývat části balkonového zábradlí rákosem, plachtami nebo montovanými deskami. Vsaďte na originální balkonové bočnice, balkonové paravány, designové stínící prvky, podhledy nebo designové zastřešení. 

Balkonové zábradlí

Originální hliníkové balkonové zábradlí odolává korozi, slunci, dešti i mrazu. Je opatřeno kvalitním práškovým lakováním v barvě, kterou si sami vyberete. Balkonové zábradlí z hliníku je lehké, praktické a má vždy unikátní design. 

Hliníková zábradlí si získala popularitu díky své vysoké kvalitě, dlouhé životnosti, dokonalému vzhledu i bezúdržbovosti

balkonové zábradlí

Balkonové zástěny a paravány

Kovové nebo hliníkové exteriérové zástěny se znovu vrací do módy a vytvářejí současně dokonale laděný doplněk a funkční díl. Balkonové zástěny nebo paravány na balkon oddělují část prostoru balkonu nebo terasy a současně ochrání Vaše soukromí před zraky kolemjdoucích. Oceníte je i v případě, pokud bydlíte v nižších patrech, nebo máte sousedy velmi blízko. Můžete je rozložit, posunout  nebo naopak schovat dle potřeby. U rodinného domu mohou balkonové zástěny a paravány plnit i funkci designového prvku. 

balkonová zástěna

Balkonové bočnice 

K ochraně soukromí vám napomohou i bočnice na zábradlí na balkon. Díky nim vytvoříte dokonalou zástěnu na balkon, která bude plnit ochrannou funkci Vašeho soukromí. Navíc bude svým originálním zpracováním a designem balkon zkrášlovat. 

balkonové_bočnice

Můžete je využít na balkoně nebo terase a získat tak originální doplněk Vašeho domu. Hliníkové dílce a výplně mohou nést spoustu unikátních motivů. Využijte možnost získání většího soukromí v husté zástavbě, panelovém domě, hotelu i pensionu. Sousedé nebo hoteloví hosté tak k Vám nebudou nakukovat.

Podhledy 

Střešní podhledy představují designové prvky, které mohou nejen zkrášlovat, ale mohou pomoci k částečnému či úplnému zastínění a ochranně před sluncem. Podhledy se hodí také k pergolám i terasám a balkonům. Díky těmto prvkům si pak vytvoříte místo, kde můžete relaxovat po namáhavém dni.

Všechny tyto prvky tak ochrání nejen Vaše soukromí, ale ochrání také před sluncem i deštěm. Propojují tak nejvyšší kvalitu zpracování, funkčnost a design. Vyberte si originální prvky, které zároveň ozvláštní Váš exteriér.

Podhledy a designové stínící prvky

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *