9 tipů na venkovní kuchyň

Vychutnejte si vaření venku a vařte ve venkovní kuchyni. Zkuste znovu přijít na chuť tradici. Příprava jídla na čerstvém vzduchu vás jistě nadchne.

Protože jsem vyrostla na vesnici a provázela mě po celou dobu práce kolem hospodářských zvířat i lánů polí, letní kuchyň zde byla snad v každém domě. A zdaleka se v ní nepřipravovaly jen pokrmy pro dobytek nebo venkovské zabijačky. Jak se oteplilo, vařilo se prostě venku. V zahradní kuchyni dnes nejčastěji grilujeme a pobyt na čerstvém vzduchu nám dělá opravdu dobře. Můžete si pod střechou vychutnat dny slunečné i teple deštivé. Postavte si venkovní kuchyň, vařit v ní je fantastické.

Vařte venku

Venkovní kuchyň vám vydrží desetiletí. Jejich obliba opět prudce stoupá. Zahradní kuchyň se je oblíbeným místem setkávání rodiny i přátel a pořádání zahradních slavností. Jde o plnohodnotné  zázemím, v němž se nemusíte ve svém kulinářském umění nijak omezovat. Díky využívaným materiálům vám vydrží vaše kuchyň plně funkční mnoho let. Nejčastěji využívanými materiály je kvalitní žula v mnoha různých barevných odstínech, břidlice a barevné omítky, které můžete sladit s fasádou vašeho domu. Postavit si ji můžete ale i z kamene vyskytujícího se v okolí, tak se to totiž vždy dělalo.

Pokud opravdu spěcháte

Venkovní kuchyň může být postavená v zahradě i do hodiny. Společnost Venkovní kuchyně například nabízí dílenské zpracování zahradních kuchyní. Navrhnou ji přímo na míru nebo ji vyrobí podle vašeho výběru z široké katalogové nabídky. Bude tak postavená rychle, plně funkční, bez závad a se zárukou dlouhé životnosti. V den realizace kuchyně ji ve vaší zahradě složí na předem vybrané a pečlivě připravené místo. Samotná stavba venkovní kuchyně v zahradě nezabere více než hodinu vašeho drahocenného času. Díky dílenskému zpracování se to obejde bez zbytečného nepořádku a narušení soukromí i okolní zeleně.

Zdroj: dumazahrada.cz

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *