12 luxusních tipů na zařízení koupelny

Koupelna je důležitou součástí obytného prostoru. Muži se v koupelně při nejmenším holí. Ženy podle průzkumů tráví v koupelně průměrně 80 minut denně. V koupelně se myjí, líčí, češou, zkrášlují, upravují, ale i uklidňují, relaxují, plánují, přemýšlejí i relaxují a sestavují nákupní seznamy a harmonogramy na další den. Bez čeho se ženy neobejdou a po čem vlastně ženy ve svých koupelnách touží? Podívejte se na spoustu inspirace i praktické rady a tipy na doplňky vhodné do koupelny a splňte si všechna svá tajná přání. Žena se v zrcadle prohlíží i několikrát denně a chce být pro svého muže ta nejkrásnější.

Zdroj: buildbeast.co.uk

Šedá barva je nová černá. Je velmi moderní a nadčasová. Kombinace šedé a bílé barvy nikdy nezestárne. Moderní línie zvolené sanitární keramiky jsou vysoce elegantní, s nádechem módního minimalismu.

Zdroj: photos.hgtv.com

Pokud chcete něco netradičního, zvolte chladný kov a mramor. Na zvoleném dekoru mramoru nebudou zaschlé kapky vody moc viditelné. Zkuste vsadit na netradiční umyvadla, tvary kohoutků, regálů i zrcadel.

Zdroj: gardinerhaskins.co.uk

Pokud vás lákají tmavší styly nábytku a chcete mít z koupelny další útulný pokoj, klidně na ně vsaďte. Dostatek úložného prostoru se vždy hodí a bílá keramika to určitě příjemně rozjasní. Skleněná zástěna u vany vám dopřeje komfortní možnost sprchování.

Zdroj: veejays.com.au

Bílé cihly a kovové doplňky za skleněnou stěnou vypadají opravdu famózně. Bílá lesklá skříňka, umyvadlo v elegantním designu a tvaru. Pod ním dřevěná deska, která dokresluje prostor. Tohle je opravdu originální inspirace.

Zdroj: syonpress.com

Nechte se hýčkat luxusem. Obklopte se mramorem, mahagonovým dřevem, skleněnými plochami a křišťálovými lustry. Samostatně stojící vana je v módě. Květiny dodají ten pravý šmrnc.

Zdroj: victoriaplum.com

Vsaďte na nadčasovou bílou. Klasiku bílých kachlí i sanitární techniky. Vše bude zářivě čisté a nadčasově elegantní. Zajímavý design WC i umyvadla dodá prostoru módní vzhled.

Zdroj: cz.pinterest.com/explore/modern-luxury-bathroom

Máte dostatek místa? Dopřejte si originalitu i luxus. Dejte si kulatou vanu do prostoru. Dopřejte si dostatečně velkou sprchu. Nenechte si ujít dostatek skříněk, zrcadel i umyvadel.

Zdroj: qualitybathroomsltd.co.uk

Barva nude, písková či béžová, to je neutrální barvy s obrovským kouzlem plným elegance. Doplňte prostorná zrcadla a dostatečně velké skříňky. Umyvadlo a toaleta v moderním designu doladí prostor. Volte prvky, které každý nemá.

Zdroj: smarterbathrooms.com.au

Zaměřte se na detaily. Pokud zvolíte zajímavé umyvadlo, máte vyhráno. Co takhle dřevo v kombinaci s bílou keramikou v netradičním tvaru. Pak už to chce jen zajímavý tvar vany a skříňky se zrcadlem a máte koupelnu, kterou hned tak nikde jinde neuvidíte.

Zdroj: hgtv.com

Přírodní prvky se vrací a proplétají všechny místnosti našich domů. Bambus je do koupelny jak dělaný. Doplňte jej živými květinami a dřevem a výsledek bude dokonalý.

Zdroj: hgtv.com

Moderní koupelně vládne sprcha. Život je rychlý a praktický. Ani vana zde ale nechybí. V této koupelně je opravdu vše, i když se v ní asi nedá tančit. Prostor nehraje roli. Buďte styloví.

Zdroj: apinfectologia.org

Nemáte dostatek prostoru? Nenechte se zastrašit. Takhle originální může být i vaše koupelna. Tmavé dřevo je opravdu jedinečné v kombinaci se zrcadly a dvojitým umyvadlem.

 

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *