10 inspirací pro moderní ložnici v bílé barvě

Vaše ložnice, ať už ji sdílíte s partnerem nebo klidně spíte, by měla být odrazem vaší osobnosti a vašich hodnot, i místem, kde se snadno uvolníte.

Někteří lidé mohou upřednostňovat barvy na stěnách a rostliny, aby si vytvořili vlastní útěk do přírody, jiní budou mít tendenci k něčemu trochu jednoduššímu. Naše ložnice se jsou čisté, dobře udržovatelé a světlé. Bílé palety jsou uklidňující, jasné a přináší vítané uvolnění. Skýtají krásné zařízení, kouzlo umění a doplňky, které dodávají kouzlo, kde se budete cítit jako doma.

  1. Když pracujete s bílou barvou, musíte vnést kreativní prvky, jako je třeba osvětlení. Zapuštěné geometrického osvětlení v této ložnici dodává tón vizuálního zájmu bez rozdělení monochromatického stylu.

2. Pro mnohem jednodušší prostředí přinášíme zajímavé osvětlení v podobě bílé stojací lampy, která při nedostatku osvětlení sluncem poskytne spoustu světla.

3 Během spánku lze dosáhnout zenového pocitu, který přináší všestranný design, s použitím několika neutrálních barev. Zde návrhář přináší šedé a hnědé barvy, aby prostor získal trochu více tepla.

4. Když budete mít tolik bílých povrchů, je snadné zaostřit pozornost na ty ohromující prvky, které nejsou bílé, jako je tmavý rám postele.

5. Bílá poskytuje ideální kulisu pro zeleň, o čemž svědčí tento útulný pokoj plný rostlin umístěných do ložnice.

6. Jedinečné noční lampičky v této bílé ložnici dávají okouzlující záři, která rozhodně vyzařuje vibrace zenu.

7. Zdobení bílé ložnice zvolením několika zvláštních prvků, přináší prostor vaší osobnosti. Zde jsou jedinečné koše a pár pečlivě vybraných uměleckých kousků, které skutečně vnášejí život do místnosti.

8. S ohromujícím výhledem, jako je tento, nepotřebujete v ložnici příliš výraznou barvu. Tento bílý a dřevěný design s měkkým kobercem je perfektní pro nerušené sledování oblohy.

9. S neformálním otevřeným šatníkem a dekorací tato bílá ložnice dokáže kultivovat bohémskou nevědomost, aniž by použila výrazné barvy, obvykle spojené s tímto stylem.

10. Použití bílé palety může být dobrou taktikou ve studiovém bytě. Bílé stěny dělají byt velkým a jasným, zatímco skandinávský styl židle přidá jednoduchou praktičnost.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *